+90 532 507 96 32 Menu
Türkçe English
Prof. Dr. Kürşat YELKEN

Rinoplasti

Rinoplasti burnun dış görünüşündeki sorunları düzeltmek için yapılır. Burun Estetiği hem dünyada hem de ülkemizde en sık yapılan estetik ameliyatlar arasındadır. Toplum içerisinde diğer insanlarla yüzyüze iletişim kurarız, yüzdeki herhangi bir anormallik herkesin dikkatini çeker. Son yıllarda sosyal medyanın etkisiyle insanların daha fazla fotoğraf çektirmesi dış görünüşe verilen önemi ve estetik burun ameliyatına eğilimi arttırmıştır. Burundaki şekil bozukluğunun yaptığı yüz ifadesindeki olumsuz etki ameliyat sonrası düzelir ve sosyal ortamda diğer kişilerle olan iletişimde özgüven artar.

Sıkça Sorulan Sorular

Açık teknik mi Kapalı Teknik mi?

Açık ve kapalı teknik olarak iki ayrı şekilde yapılan burun estetiği ameliyatlarında; açık rinoplasti tekniği ile burun kıkırdak ve kemik yapıları daha ayrıntılı şekillendirilebilir. Özellikle burun uç kısmında problemi olan kişilerde açık teknik burun ameliyatı kullanılması daha uygundur.

Burun Estetiği Teknikleri Nelerdir?

Kapalı Ve Açık Teknikler uygulanmaktadır.

Site içeriği bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Bilgiler hekim tedavisi ya da konsültasyonu yerini alamaz. Aklınıza takılanlar mı var?

Doktora Danışın